راه حل مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان شبکه اجتماعی که محبوبیت بسیاری میان مردم بدست آورده این روزها محل اجتماع افراد زیادی در سنین مختلف است. یکی از ویژگی های بسیار مهم اینستاگرام امکان قرار دادن ویدیو در این شبکه اجتماعی است. اخیرا مشاهده شده عده ای از کاربران این شبکه با مشکل آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام مواجه هستند و نمی توانند در صفحه اینستاگرام خود ویدیو قرار دهند. برای حل این مشکل راه حل آسان و عملی را آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.


راهنمای حل مشکل آپلود ویدیو در اینستاگرام

 

ابتدا ویدیو مورد نظر خود را انتخاب کنید و فرایند آپلود را آغاز نمایید. تا زمان متوقف شدن فرآیند آپلود و ظاهر شدن اخطار “مجددا تلاش کنید” منتظر بمانید.

در این مرحله بدون کنسل کردن فرآیند آپلود فایل ، اینترنت خود برای چند ثانیه قطع کرده و مجددا وصل نمایید. به محض اینکه اینترنت وصل شد روی گزینه تلاش مجدد کلیک نمایید. در کمال تعجب شاهد تکمیل فرآیند آپلود خواهید بود و به این ترتیب مشکل آپلود ویدیو حل خواهد شد.

مشکل آپلود نشدن فیلم در Instagram مربوط به کندی سرعت آپلود اینترنت مورد استفاده شما می باشد. بر اساس تست هایی که انجام شده توسط تیم موبایل مستر ، در بین اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت همراه بهترین نتیجه در اینترنت همراه اول مشاهده شد و در میان شرکت های ارائه دهنده اینترنت ADSL بهترین نتیجه در اینترنت شاتل بدست آمد.

برچسب ها :

،

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.