چگونه سرعت تلگرام را افزایش دهیم

پیام رسان تلگرام این روزها محبوب ترین و پرمخاطب ترین برنامه چت ایران به حساب می آید، پیر و جوان در همه سنین حداقل یکبار نام این برنامه موبایل به گوششان خورده است و تا حدی با آن آشنایی دارند. حرفه ای ها که جای خود دارند و تا سرحد کسب درآمد از تلگرام پیش رفته اند. اما آن دسته از کاربران تلگرام که هنوز مبتدی هستند و آشنایی کامل با تنظیمات و امکانات آن ندارند ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند که مهمترین آنها کاهش سرعت تلگرام است. برای رفع این مشکل با ما همراه باشید.

آموزش ها و ترفندهای تلگرام

تنظیمات Telegram امکانات و قابلیت هایی فراوانی برای شما فراهم کرده و تا حد زیادی می توانید برنامه Telegram را به شکل دلخواه خود شخص سازی کنید.

در ارتباط با مشکل کاهش سرعت در نرم افزار تلگرام نیز تنظیماتی وجود دارد که با اعمال تغییرات و یا استفاده از آن امکانات سرعت استفاده از تلگرام بشکل محسوس قابل قبولی افزایش خواهد یافت.

اولین قدم برای بهبود سرعت برنامه تلگرام خاموش کردن دانلود خودکار تصاویر و ویدیوها است. برای این منظور به بخش تنظیمات تلگرام رفته و طبق تصاویر و دستور العمل های زیر عمل کنید.

1- در قسمت تنظیمات وارد بخش data and storage شوید.

 

حل مشکل کند شدن برنامه تلگرام

 

2- در قسمت automatic media download وارد قسمت های مشخص شده در تصویر شوید و تیک همه موارد را برداشته و گزینه save را بزنید. با انجام اینکار دانلود تصاویر و ویدیوها و سایر فایل ها در زمان استفاده از اینترنت موبایل ، WiFi و رومینگ از حالت خودکار خارج شده و تنها زمانیکه شما روی فایلی کلیک کنید دانلود آغاز می شود.

 

 

افزایش سرعت پیام رسان تلگرام

 

 

3- همانطور در مرحله دو اشاره شده ، همه تیک ها را برداشته و روی گزینه save کلیک کنید.

 

چگونه سرعت تلگرام را افزایش دهیم

 

 

قدم بعدی برای افزایش سرعت شبکه اجتماعی تلگرام، پاک کردن حافظه پنهان است. برای اینکار طبق تصویر شماره 1 به بخش data and storage رفته و وارد قسمت Storage Usage شوید. در این بخش مطابق تصویر زیر روی گزینه مشخص شده کلیک نمایید تا حافظه پنهان پاک شود.

آموزش پاک کردن حافظه پنهان تلگرام

 

با انجام مراحل فوق ، به سادگی شاهد افزایش سرعت Telegram خواهید بود. امیدواریم این آموزش در حل مشکل شما مفید بوده باشد. موفق باشید.

برچسب ها :

،

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.