راهنمای جلوگیری از باز شدن خودکار تلگرام

تلگرام که این روزها محبوب‌ترین شبکه اجتماعی ایران به حساب می‌آید و گفته می‌شود در حدود 18 میلیون کاربر فعال ایران دارد بستر مناسبی برای ارتباطات روزمره میان مردم را ایجاد کرده است. در این میان عده‌ای هم از این پتانسیل استفاده کرده و به فکر درآمدزایی از تلگرام افتاده‌اند که در مجموع موضوع خوبی است٬ اما موضوع بحث امروز ما مشکلاتی که است که عده‌ای سودجو و فرصت طلب برای کاربران این پیام رسان بوجود آورده‌‌اند و باعث نارضایتی آنها شده‌اند٬ برای بررسی و راه رفع این مشکلات با ما همراه باشید.

مشکل باز شدن خودکار تلگرام

طبق گزارشات اخیر ٬‌ مشکل جدیدی که باعث مزاحمت و نارضایتی عده زیادی از کاربران Telegram شده است٬ مسئله باز شدن ناگهانی تلگرام بصورت خودکار است. این مشکل تا حدی جدی و آزاد دهنده است که در مواردی کاربران را ناچار به حذف این برنامه کرده ٬ عده ای هم خود دست به کار شده و با بررسی تنظیمات گوشی و تنظیمات تلگرام به دنبال کشف دلیل این مشکل برآمده‌اند. حتی استفاده از نسخه های غیر رسمی مانند موبوگرام و پلاس مسنجر هم کمکی به رفع مشکل نکرده است. حال سوالی که ذهن کاربران شبکه اجتماعی Telegram را درگیر کرده این است که منشاء اصلی این مشکل کجا می تواند باشد؟؟

جلوگیری از باز شدن ناگهانی تلگرام بصورت خودکار
جلوگیری از عضویت ناخواسته در کانال تلگرام

 

طی درخواست‌های مکرر کاربران عزیز ٬ تیم متخصص موبایل به بررسی مشکل پرداخت و سرانجام علت باز شدن خودکار تلگرام مشخص شد٬ شاید همانطور که نتیجه برای ما عجیب بود ٬ شما نیز تعجب زده شوید. منشاء این مشکل نه در برنامه Telegram بود نه در تنظیمات گوشی٬ بلکه مشخص شد که بعضی از برنامه ها که روی گوشی کاربران حاوی کد تبلیغاتی هستند و با سو استفاده از اعتماد کاربران اقدام به تبلیغ کانال های Telegram کرده و باعث باز شدن خودکار Telegram و نمایش پنجره عضویت در کانال ها می شوند.

 

شما نیز برای رفع مشکل باز شدن خودکار تلگرام ٬ با کمی دقت و بررسی اینکه دقیقا مشکل تلگرام شما دقیقا از زمان نصب کدام برنامه آغاز شده اقدام به حذف آن برنامه ها نمایید. یا چنانچه اطلاع دقیقی از زمان شروع مشکل ندارید شروع به بررسی و حذف برنامه های مشکوک و کم کاربرد نمایید تا مشکل شما رفع شود.

 

موفق باشید.

برچسب ها :

،

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.