چگونه اکانت اینستاگرام را بصورت موقت غیرفعال کنیم

شکبه اجتماعی Instagram با هدف اشتراک گذاری تصاویر این روزها جایگاه خوبی در میان مردم سراسر جهان پیدا کرده است. اما ممکن است کاربری به هر دلیلی دیگر تمایل به استفاده از اینستاگرام نداشته باشد. برای این منظور دو حالت حذف دائمی اکانت اینستاگرام و غیرفعال کردن موقت اکانت Instagram وجود دارد. چنانچه شما قصد دارید برای مدتی اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کنید در ادامه با ما همراه باشید.

راهنمای فارسی استفاده از برنامه اینستاگرام

لطفا توجه داشته باشید با دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام شما بصورت موقت غیرفعال می شود و حساب کاربری، تصاویر ، نظرات و لایک ها تا زمانیکه که مجددا وارد حساب خود شوید مخفی خواهد شد.

 

مراحل حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

قبل از هرچی چیزی شایان ذکر است که دی اکتیو کردن حساب کاربری اینستاگرام از طریق اپلیکیشن امکان پذیر نیست و نیاز است تا به سایت اینستاگرام برای حذف یا غیرفعال کردن حساب کاربری خود مراجعه کنید.

به آدرس Instagram.com مراجعه کنید. اطلاعات کاربری خود را وارد کنید و وارد حساب ایستاگرام خود شوید.

 

بعد از ورود ، روی تصویر آدمک در گوشه راست بالا کلیک کنید و در صفحه جدید گزینه Edit Profile را انتخاب نمایید.

 

غیرفعال کردن موقتی اکانت اینستاگرام Instagaram

 

آموزش غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام Instagaram بصورت موقت

 

در صفحه جدید، در قسمت پایین سمت راست و روی گزینه Temporarily disable my account که به معنای “حساب کاربری مرا موقتا غیرفعال کن” کلیک کنید.

 

چگونه اکانت اینستاگرام را بطور موقت غیرفعال کنیم

 

در قسمت Why are you disabling your account از میان گزینه های موجود یکی را به عنوان دلیل غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خود انتخاب کرده و رمز خود را مجددا وارد نمایید. گزینه غیرفعالسازی اکانت اینستاگرام تنها زمانی فعال می شود که شما یکی از دلایل را انتخاب کرده باشید.

 

آموزش تصویری دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام Instagaram

 

در آخرین قدم، مانند تصویر فوق روی گزینه Temporarily Disable Account کلیک کنید تا حساب اینتساگرام شما بطور موقت غیرفعال شود.

 

نکات:

  • برای غیرفعالسازی اکانت اینستاگرام ، ورود به حساب کاربری الزامی است. چنانچه رمز عبور یا نام کاربری اینستاگرام خود را فراموش کرده اید ، متاسفانه با مشکل مواجه خواهید شد. در صورت فراموشی رمز اینستاگرام ، نیاز به بازیابی نام کاربری و رمز اینستاگرام دارید.
  • اگر علاقمند به غیرفعالسازی اکانت اینستاگرام نیستید و صرفا قصد محدود کردن دسترسی افراد به تصاویر اینستاگرام را دارید. حساب کاربری اینستاگرام خود را روی حالت خصوصی / private قرار دهید. (از قسمت تنظیمات اقدام کنید.)
برچسب ها :

،

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.