دانلود برنامه موبایل برای ترک سیگار

یک ضرب المثل مشهور هست که میگه: “مهم نیست نقشه حریفت چقدر دقیق ، همین که مشت اول رو تو بزنی تو صورتش همه چیز تموم” . هرچند که زندگی در واقعیت اینقدر خشن نیست، اما میشه تعابیر مختلفی از این ضرب المثل در زندگی روزمره خودمان داشته باشیم. ممکن است ما در زندگی با “مشت اول” که عمدتا کارهای استرس زا هستند به شکل های مختلف روبرو شویم، مثلا یک روز سخت و پر مشغله در محل کار یا گیر افتادن در ترافیک در ساعت شلوغی یا مسائل و مشکلات خانوادگی و …

حالا که سال نو نزدیک است و خیلی از مردم در حال برنامه ریزی برای ایجاد تغییرات در زندگیشان هستند ، شما هم بهتر است درباره رابطه یک طرفه تان با سیگار بازنگری کنید و اگر تصمیم گرفتید تا سیگار را برای همیشه ترک کنید، خوب است بدانید که در یک مسیر پر استرس قدم گذاشتید اما این راه با همه سختی هایش قرار است زندگی شما را نجات بدهد.

مطمئن باشید به کمک برنامه های ترک سیگار و اراده آهنینی که دارید حتما در این راه موفق می شوید و سیگار را ترک خواهید کرد.

 برنامه اندروید برای ترک سیگار

 

برنامه ترک سیگار Smoke free

برنامه موبایلی ترک سیگار که توسط دیوید کرین طراحی شده، یه برنامه آسان برای ترک سیگار هست که کار باهاش خیلی سخت نیست و این به شما این اجازه رو میده که از عادت ها و حوس هاتون دل بکنید و آنها را نادیده بگیرید.

این برنامه اطلاعات شما را آنالیز کرده و بصورت روزانه شما را از میزان پیشرفت و بهبود وضعیت جمسی تان در طول دوره ای که سیگار را ترک کرده اید ، آگاه می کند.

برنامه اسموک فری همچنین این قابلیت را دارد که برای کاربرانش وظیفه و ماموریت مشخص کند تا آنهایی که به نظارت و فشار بیشتری نیاز دارند با انگیزه و ثابت قدم باقی بمانند.

 

معرفی برنامه آیفون برای ترک سیگار

 

میخواهید پولدار شوید یا آنقدر سیگار بکشید تا بمیرید؟

Get Rich or Die Smoking نرم افزار موبایل برای ترک سیگار است که مسلما نامش هم جذبه خاصی نسبت به همه برنامه های ترک سیگار دارد. این اپلیکیشین موبایل برای شما یک منظره دلچسب را تداعی میکند که نه تنها با ترک سیگار مقدار زیادی پول می توانید ذخیره کنید بلکه چیزهایی که با آن پول ها می توانید بخرید را نیز به شما نشان می دهد.

شما می توانید میزان پیشرفتتان را بصورت نمودار ایجاد کنید، برای خودتان پاداش تعیین کنید، یا با سایر افرادی که مثل شما در پی ترک کردن سیگار هستند ارتباط برقرار کنید تا انگیزه خود را حفظ کنید و همچنین دچار پرخاشگری نشوید.

همچنین یک دکمه جالب به عنوان “عود کردن” تعبیه شده که تا اگر زمانی وسوسه شدید آن را فشار دهید، این دکمه کمک می کند تا تصویر شفاف و قابل اعتمادی از شما و رفتارهایتان در طول دوره درمان در دسترس باشد.

 

آموزش ترک سیگار با برنامه های موبایل

 

ترک سیگار با اپلیکیشن موبایل kwit

این برنامه قدرتمند باعث می شود تا بیشتر  درگیر روند ترک سیگار شوید. برنامه kwit از همان روشی استفاده می کند که شرکت های بازی سازی بوسیله آن کاربران خود را مجذوب و علاقه مند نگه می دارند، به این صورت که: این برنامه در 60 مرحله طراحی شده است و شما به میزان پیشرفتی که در کارتان دارید ، رتبه های بالاتر کسب می کنید.

با هر مرحله پیشرفت ، برنامه اطلاعاتی درباره فواید ترک سیگار و سلامتی در اختیار شما قرار میدهد.

به عبارت ساده، برنامه kwit باعث می شود تا شما روند ترک سیگار را به عنوان یک سرگرمی ببینید نه یک کار و وظیفه طاقت فرسا و به این ترتیب سختی های ترک سیگار را برای شما آسان تر می کند.

 

 

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.